شرکت آسان حمل ایرانیان
شرکت آسان حمل ایرانیان

حدیث روز

 • امام علی(ع) : «إِذا تَمَّ الْعَقْلُ نَقَصَ الْکَلامُ.» چون خرد کمال گیرد، گفتار نقصان پذیرد.
 • مدیریت کاربری

  نام کاربری :

  کلمه عبور :

  کد امنیتی :

  ثبت نام - بازیابی گذرواژه

  وضعیت

  تاریخ : 1397/01/03

  امروز : 34

  دیروز : 49

  بیشترین بازدید : 608

  بازدید کل : 74196

  Ipشما : 54.224.28.203

  بسته بندی بار هوایی

  بسته بندی بار هوایی
  بسته بندی بار جهت حمل بار هوایی
   
  بسته بندی بار جهت حمل بار هوایی : بسته بندی محموله های هوایی جهت حمل بارهوایی توسط شرکت خدمات حمل و نقل بار هوایی به دو صورت می باشد :
   
  بسته بندی اولیه : بسته بندی توسط افراد متخصص در محل بار
  بسته بندی ثانویه : بسته بندی ثانویه یعنی پالت بندی محموله و یا ساخت جعبه های چوبی
  1-بسته بندی اولیه کالا جهت حمل بار هوایی :
   
  برای بسته بندی کالا جهت ارسال بار به صورت هوایی ابتدا پرسنل متخصص شرکت حمل بار هوایی با تمامی لوازم حرفه ای پکینگ به محل رفته و تمامی لوازم شخصی را که شامل ظروف و چینی آلات و لباس  ، کتاب و... را بسته بندی می کنند که در بخش مربوط به شرکت خدمات حمل بار هوایی نیز کامل توضیح داده شده است .
   
  اما در بسته بندی لوازم شکستنی مواردی را باید در نظر گرفت . چرا که خیلی حساس اند و امکان شکستن بالاست . بسته بندی لوازم شکستنی مهمترین مرحله ای است و در بسته بندی این نوع از بارها باید جز به جز دقت داشته باشیم که هیچ آسیبی به لوازم و ظروف وارد نشود . و باید دونه به دونه ظروف را در نایلون های حباب دار و ضربه گیر بپیچیم و بعدش با کاغذهای ضد ضربه و مخصوص پکینگ (به صورت میکس) بسته بندی شوند. بعد از بسته بندی این لوازم باید درون کارتن های مخصوص فریت بار قرار بگیرند و با این کار بسته بندی کامل و آماده است 
   
   
  یک سوال مهم در رابطه با وزن بار محموله : خیلی از مسافران که قصد ارسال بار به کشور دیگر را دارند از ما سوال می پرسند که وزن بار کی مشخص و  چه صورتی محاسبه می شود ؟
   
   جواب سوال  : 
   
  وزن دقیق و تمام شده بار و وزنی که طبق آن بار نامه صادر می شود در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)تعیین می گردد و هیچ شخص و شرکتی دخل و تصرفی برای وزن این بار ندارد . و همه موارد بر طبق قوانین گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) می باشد.
   
  سوال دیگر این است که حجم محموله کی مشخص می شود؟
   
  جواب سوال :
   
  هر محموله ای در مورد حمل بار هوایی حجم و وزن مشخصی دارد البته پس از بسته بندی مشخص می شود .در مورد محموله های خرد و ریز مانند ظروف و کریستال و چینی و ... 99 درصد این محموله ها حجمی نداشته و وزن بر حجم غالب است .( این در صورتی است که بسته بندی بار توسط متخصص بسته بندی انجام گیرد ) . در قسمت بسته بندی توضیحات کامل داده شده است .
   
  ولی اگر محموله مبلمان - صندلی - میز تلویزیون و یا اسباب بزرگی باشد ، قبل از بسته بندی کارشناس راه در محل حاضر می شود ؛  کارشناسی اولیه را انجام می دهد ولی حجم نهایی واقعی  پس از بسته بندی مشخص می شود که از فرمول معمول : 6000/(طول * عرض * ارتفاع ) انجام می شود.
   
  بسته بندی ثانویه برای حمل بار هوایی :
   
  بسته بندی ثانویه یا همان پالت بندی محموله یا ساخت صندوق های چوبی می باشد.
   
   تمام اقلام بسته بندی شده و کارتن های بسته بندی شده را به دلیل بالا بردن امنیت بار چه از لحاظ آسیب دیدگی و چه از نظر مفقود شدن پالت بندی می کنیم. که کارتنها و اقلام بسته بندی شده همگی منسجم و یکی باشند و طی حمل و نقل توسط لیفتراک جابجا شوند.
   
  پالت بندی بار 99 درصد سالم به مقصد رسیدن بار را تضمین می کند
  {site_page_oprt}

  یادداشت کاربران

  درج یک یادداشت :

  نام کاربر :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :